Maand in woord en beeld: januari #2
Dag 17 – Volgens de tegelplaatsers hebben wij de meest extravagante tegelkeuzes van allemaal (= 14 huizen) gemaakt. Ik vind die extravagantie nu precies nog wel meevallen eigenlijk (vloer moet nog gelegd worden trouwens)

Dag 18 – Hartjes voor overdekte houten bruggen

Dag 19 – En toen doken er plots een paar hertjes uit het bos op 😍

Dag 20 – Cadeautje van een buurvrouw 🥰

Dag 21 – De Taggenberg op om de besneeuwde Alpen te kunnen zien liggen

Dag 22 – We hebben even getwijfeld of we onze boekentraditie zouden voorzetten, want ja, andere prioriteiten enzo 😜 Maar tegelijk vonden we het ook te jammer om ze te laten vallen, dus kozen we voor een afgeslankte variant met één boek elk. Ik moet Marcus Aurelius lezen, Johan Thea Beckman (nu 2024 al afgelopen is, kan ik zeggen dat we het niet gehaald hebben. Nochtans veel gelezen, maar voor meditaties was er precies niet genoeg ruimte. Geen idee wat Johan zijn excuus is 😆)

Dag 23 – Die fietskar is voor mij voorlopig vooral een heel handige boodschappenkar. Fietsen mag op deze leeftijd natuurlijk nog niet en aangezien zowel de mini als ik de draagdoek leuker vinden, slaapt/zit hij dus daarin. En zo heb ik mijn handen vrij om die fietskar te vullen met boodschappen voor een week, dubbel handig

Dag 24 – Al dat wandelen zorgde voor kloven op mijn hielen. Ik ben jaren trouw gebleven aan de pedicure uit het dorp waar we vroeger woonden, maar nu is 2u reizen echt teveel van het goeie. En dus testte ik de pedicure van letterlijk twee deuren verder

Dag 25 – Assorti pyjamaatje en luierkussen

Dag 26 – Soms doe ik lange wandelingen, soms wandel ik op mijn gemakske naar het centrum (2 km), installeer mij daar met een theetje, laat hem drinken en ga dan weer terug. Het is nu eenmaal niet realistisch om 3-4x per dag 10km te wandelen 😆

Dag 27 – Die langere tochten voeren dan wel tot dit soort zichten

Dag 28 – Zolang ik thuis ben, is kolven theoretisch niet nodig. Maar we willen natuurlijk wel dat hij leert om van papflesjes te drinken, zodat hij in de crèche of bij Johan ook kan drinken en dus was het vandaag tijd om te steriliseren (en iedereen zijn keuze uiteraard, maar zo blij dat we dat niet elke dag moeten doen, miljaar)

Dag 29 – Met zicht op eendjes Alli mini äntli (letterlijk “al mijn eendjes” ofte de Zwitserse variant van “alle eendjes zwemmen in het water”) zingen om hem in slaap te krijgen

Dag 30 – Goedgekeurd door de gynaecologe, dus tijd voor pilates, specifiek gericht op heropbouw na de zwangerschap. Dat je je kindje gewoon mag meenemen tijdens de les is zowel een nadeel (ik heb uiteraard geen enkele keer een volledige les kunnen afwerken 😂) als een voordeel (nu Johan terug aan het werk is, zou ik anders gewoon niet kunnen gaan)

Dag 31 – Ik ken ondertussen elk paadje denk ik, maar ben onze “huisberg” nog bijlange niet beu

Mooi allemaal!
By the way, ik ben fan van Marcus Aurelius. Ik lees een toegankelijke vertaling van de meditaties: ‘Persoonlijke Notities’, vertaald door Simone Mooij-Valk. Ik vind dat helpend en troostend. De inleiding is ook leuk om te lezen.