Maand in woord en beeld: november 2023 #2

Dag 320 – Nog wat administratief gedoe voor de vaderschapserkenning. Soms denken we dat het makkelijker zou zijn als we gewoon zouden trouwen, maar dan beseffen we weer dat ons dat makkelijk 10’000 CHF aan extra belastingen per jaar zou kosten 🙃 (nu worden we elk op ons eigen inkomen belast, anders op het gemeenschappelijke en dat zou voor een veel zwaardere belastingsvoet zorgen)

Formulier Zivilstandswesen © Le petit requin

Dag 321 – Op weg naar een MRI-scan om te meten of mijn bekken breed genoeg is voor een bevalling met stuitligging

Kantonsspital Winterthur © Le petit requin

Dag 322 – Tussen alle doktersafspraken door wat kerstsfeer opsnuiven

Kerstverlichting © Le petit requin

Dag 323 – Ik droom ervan later zelf zo’n ruilbibliotheekje in onze tuin te hebben staan 😊

Mini bibliotheek © Le petit requin

Dag 324 – Leuke reclame van de Zürichse trams en bussen

Reclame Verkehrsbetriebe Zürich © Le petit requin

Dag 325 – Vervroegd thuisgezet worden, daardoor komt er al eens tijd vrij voor dingen die er anders altijd bij inschieten. Zoals versgebakken appelcake 😋

Appelcake © Le petit requin

Dag 326 – En alweer naar het ziekenhuis, waar de infuuspalen blijkbaar al eens op wandel gaan (vertaling: Ik hoor bij de afdeling gynaecologie, alleen vergis ik mij telkens weer en geraak dan niet alleen naar huis. Bel daarom aub naar mijn familie). En waar we in samenspraak met de hoofdartse beslisten de veilige optie keizersnede te kiezen.

Infuusstandaard © Le petit requin

Dag 327 – Er nog even van profiteren om op mijn gemak een paar uur met een vriendin te gaan lunchen en bijbabbelen. Wie weet hoeveel jaar het duurt voor dat weer kan 😜

Bahnhof Uster © Le petit requin

Dag 328 – En nog even genieten van een avonduitstapje met twee. Want ook daar: ik zie het nog niet meteen weer gebeuren 🙈

Napoleon © Le petit requin

Dag 329 – Omwille van de grondvervuiling hebben we geen groenten gezaaid of geoogst dit jaar. Volgend jaar is het sowieso gedaan, van onze kant (nog zoiets waar we waarschijnlijk geen tijd meer voor zullen hebben 😂), maar ook vanuit de moestuinvereniging zelf. De bodem wordt gereinigd, dus alles en iedereen moet weg. Nog even wat materiaal gaan oppikken dus

Moestuin © Le petit requin

Dag 330 – Kraamkost

Weckbokalen © Le petit requin

Dag 331 – Schattige bezoeker in de tuin

Roodborstje © Le petit requin

Dag 332 – Laatste controles voor de keizersnede. Hartslag baby OK, bloeddruk bij mij OK, nog even een echo… En plots zat die plezante sjarel in mijn buik wél met zijn hoofd naar beneden. Dat we er nu al ons peren mee zien 😅 Maar vooral heel blij natuurlijk, want nu mag hij op zijn tempo in de wereld komen!

Ziekenhuiskamer © Le petit requin

Dag 333 – Keizersnede afgezegd, op werfbezoek dan maar. Zo blij met onze badkamer 😍

Badkamer met blauwe tegels © Le petit requin

Dag 334 – En plots dook de temperatuur de diepte in en kregen we sneeuw

Besneeuwde weide © Le petit requin

1 reactie

  1. Ma zeg, da’s hier wel spannend hè!! Cliffhanger anyone??
    Ik had ook zo’n contrair kind, op de uitgerekende datum lang hij dwars in mijn buik. Letterlijk een dwarsligger dus 🙂 Ik ben een week overtijd gegaan, en ergens middenin die week heeft hij zich spontaan goed gelegd (nadat het betere trek- en duwwerk van de gyn niks hielp). Was een heel vreemde ervaring, een baby van 4kg in mijn buik die ineens begon te wroeten en langs alle kanten in mijn buik duwen, had echt zo het gevoel van “ben jij een alien of een baby?”. Maar kijk, tegen dat de bevalling spontaan op gang kwam, hoefde de keizersnede niet meer. En mijn dwarsliggertje is een hele lieve jongen (van bijna 30 nu, aaaargh).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Bericht reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.